Fixtures
CORNWALL SENIOR CUP SPONSORED BY RGB BUILDING SUPPLIES
3rd Round
26.
TBC
St Dominick First
v
Bodmin Town First
Postponed
27.
TBC
Wendron United First
v
Penzance First
Postponed
28.
TBC
St Blazey First
v
Callington Town First
Postponed
29.
TBC
Saltash United First Team
v
Holman Sports Club First Team
Postponed
30.
TBC
AFC St Austell 1st
v
St Minver 1sts
Postponed
31.
TBC
Helston Athletic First
v
Torpoint Athletic First
Postponed
32.
TBC
Polperro First
v
Mullion First
Postponed
33.
TBC
Bude Town First
v
Camelford First
Postponed
34.
TBC
Millbrook First team
v
Sticker First
Postponed
35.
TBC
Rosudgeon First
v
Porthleven First
Postponed
36.
TBC
St Mawgan First
v
Falmouth Town AFC First
Postponed
37.
TBC
Mousehole 1st Team
v
Perranwell First
Postponed
38.
TBC
Wadebridge Town First
v
Launceston First
Postponed
39.
TBC
Ruan Minor AFC First
v
Dobwalls First
Postponed
40.
TBC
Liskeard Athletic First
v
St Dennis First
Postponed
41.
TBC
Godolphin Atlantic Newquay First
v
Newquay First
Postponed
2nd Round
16.
03/10/20
14:00
St Dominick First
3 - 2
Illogan Rbl First
Home Win After Extra Time (2 - 2 after 90 minutes)
17.
03/10/20
14:00
St Minver 1sts
4 - 1
Penryn Athletic 1st Team
Home Win
18.
03/10/20
14:00
Looe Town FC First
0 - 1
St Mawgan First
Away Win
19.
03/10/20
14:00
Bude Town First
6 - 1
Hayle First
Home Win
20.
03/10/20
14:00
Polperro First
4 - 1
St Newlyn East AFC First
Home Win
21.
03/10/20
14:00
Perranwell First
3 - 2
St Stephen First
Home Win After Extra Time (2 - 2 after 90 minutes)
22.
03/10/20
14:00
Ruan Minor AFC First
5 - 1
Marazion FC Firsts
Home Win
23.
03/10/20
14:00
Holman Sports Club First Team
5 - 1
Redruth United First
Home Win
24.
03/10/20
14:00
Rosudgeon First
3 - 2
Ludgvan First
Home Win After Extra Time (2 - 2 after 90 minutes)
25.
03/10/20
14:00
Mullion First
3 - 1
Morwenstow First
Home Win
1st Round
1.
12/09/20
14:00
Foxhole Stars First
1 - 2
Perranwell First
Away Win After Extra Time (1 - 1 after 90 minutes)
2.
12/09/20
14:00
Illogan Rbl First
3 - 0
Veryan First
Home Win
3.
12/09/20
14:00
St Dominick First
2 - 0
St Agnes First
Home Win
4.
12/09/20
14:00
Perranporth First
0 - 14
Hayle First
Away Win
5.
12/09/20
14:00
St Teath First
0 - 1
St Newlyn East AFC First
Away Win
6.
12/09/20
14:00
Morwenstow First
5 - 2
Padstow United First
Home Win
7.
12/09/20
14:00
Lizard Argyle First
0 - 2
Marazion FC Firsts
Away Win
8.
12/09/20
14:00
Penryn Athletic 1st Team
5 - 5
St Day First
Home Win Penalties 3 - 1 (5 - 5 after 90 minutes)
9.
12/09/20
14:00
St Stephen First
3 - 2
St Ives Town FC First
Home Win
10.
12/09/20
14:00
Polperro First
5 - 0
RNAS Culdrose First
Home Win
11.
12/09/20
14:00
St Mawgan First
4 - 0
Lanreath First
Home Win
12.
12/09/20
14:00
Mullion First
4 - 2
St Cleer First
Home Win
13.
12/09/20
14:00
Ludgvan First
9 - 1
Roche First
Home Win
14.
12/09/20
14:00
Looe Town FC First
3 - 2
Saltash Borough First
Home Win After Extra Time (2 - 2 after 90 minutes)
15.
12/09/20
14:00
St Minver 1sts
5 - 1
Pendeen Rovers First
Home Win
Teams with a Bye into the next round
Bude Town 1st
Bye
Holman Sports Club 1st
Bye
Redruth United 1st
Bye
Rosudgeon 1st
Bye
Ruan Minor Community AFC 1st
Bye