Bond Timber Cornwall Junior Cup

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
AFC Bodmin First 1st Round
AFC Bodmin First 2nd Round
Altarnon First 1st Round
Altarnon First 2nd Round
Biscovey First 1st Round
Biscovey First 2nd Round
Boscastle First 1st Round
Boscastle First 2nd Round
Callington Town Third Team 1st Round
Callington Town Third Team 2nd Round
Calstock First 1st Round
Calstock First 2nd Round
Camborne School Of Mines First 1st Round
Camborne School Of Mines First 2nd Round
Carharrack Reserves 1st Round
Carharrack Reserves 2nd Round
Chacewater First 1st Round
Chacewater First 2nd Round
Constantine First 2nd Round
Constantine First (bye) 1st Round
Delabole United First 2nd Round
Delabole United First (bye) 1st Round
Dobwalls Dobwalls Reserves 1st Round
Dobwalls Dobwalls Reserves 2nd Round
Falmouth DC 1st 1st Round
Falmouth DC 1st 2nd Round
Falmouth Town AFC 3rd 1st Round
Falmouth Town AFC 3rd 2nd Round
Four Lanes First 1st Round
Four Lanes First 2nd Round
Foxhole Stars First 1st Round
Foxhole Stars First 2nd Round
Frogpool & Cusgarne 1st 1st Round
Frogpool & Cusgarne 1st 2nd Round
Gerrans & St Mawes Utd First 1st Round
Gerrans & St Mawes Utd First 2nd Round
Godolphin Atlantic Reserves 1st Round
Godolphin Atlantic Reserves 2nd Round
Goonhavern Athletic Reserves 1st Round
Goonhavern Athletic Reserves 2nd Round
Gorran First 1st Round
Gorran First 2nd Round
Grampound First 2nd Round
Grampound First (bye) 1st Round
Gunnislake First 1st Round
Gunnislake First 2nd Round
Gwinear Church Town First 1st Round
Gwinear Church Town First 2nd Round
Halsetown AFC First 2nd Round
Halsetown AFC First (bye) 1st Round
Hayle Reserves 1st Round
Hayle Reserves 2nd Round
Helston Athletic Third 1st Round
Helston Athletic Third 2nd Round
High Street FC First 1st Round
High Street FC First 2nd Round
Holman Sports Club Reserves 1st Round
Holman Sports Club Reserves 2nd Round
Holywell And Cubert First 1st Round
Holywell And Cubert First 2nd Round
Illogan Rbl A Team 2nd Round
Illogan Rbl A Team (bye) 1st Round
Kilkhampton First 2nd Round
Kilkhampton First (bye) 1st Round
Lanivet Inn First 1st Round
Lanivet Inn First 2nd Round
Lanner First 1st Round
Lanner First 2nd Round
Lanreath Reserves 1st Round
Lanreath Reserves 2nd Round
Liskeard Athletic Thirds 1st Round
Liskeard Athletic Thirds 2nd Round
Lizard Argyle First 1st Round
Lizard Argyle First 2nd Round
Looe Town FC Reserve 1st Round
Looe Town FC Reserve 2nd Round
Lostwithiel FC First 1st Round
Lostwithiel FC First 2nd Round
Ludgvan Reserves 1st Round
Ludgvan Reserves 2nd Round
Mabe First 1st Round
Mabe First 2nd Round
Madron First 1st Round
Madron First 2nd Round
Mawnan First 1st Round
Mawnan First 2nd Round
Mevagissey Reserves 1st Round
Mevagissey Reserves 2nd Round
Morwenstow Reserves 2nd Round
Morwenstow Reserves (bye) 1st Round
Mousehole 2nd Team 1st Round
Mousehole 2nd Team 2nd Round
Mullion Reserves 1st Round
Mullion Reserves 2nd Round
New Inn Titans FC 1st 1st Round
New Inn Titans FC 1st 2nd Round
Newlyn Lions First 1st Round
Newlyn Lions First 2nd Round
Newlyn Non-Athletico First 1st Round
Newlyn Non-Athletico First 2nd Round
North Hill First 2nd Round
North Hill First (bye) 1st Round
North Petherwin First 1st Round
North Petherwin First 2nd Round
Pelynt First 1st Round
Pelynt First 2nd Round
Penryn Athletic 3rd 1st Round
Penryn Athletic 3rd 2nd Round
Pensilva Reserves 1st Round
Pensilva Reserves 2nd Round
Penwith Exiles First 1st Round
Penwith Exiles First 2nd Round
Penzance reserve 1st Round
Penzance reserve 2nd Round
Perranporth Reserves 1st Round
Perranporth Reserves 2nd Round
Perranwell Perranwell Reserves 1st Round
Perranwell Perranwell Reserves 2nd Round
Polperro Reserves 2nd Round
Polperro Reserves (bye) 1st Round
Praze-An-Beeble praze 1st Round
Praze-An-Beeble praze 2nd Round
Probus First 1st Round
Probus First 2nd Round
Queens Rangers First 2nd Round
Queens Rangers First (bye) 1st Round
Rame Peninsula First 2nd Round
Rame Peninsula First (bye) 1st Round
Redruth United Reserves 1st Round
Redruth United Reserves 2nd Round
RNAS Culdrose Reserves 1st Round
RNAS Culdrose Reserves 2nd Round
Roche Reserves 2nd Round
Roche Reserves (bye) 1st Round
Rosudgeon First 2nd Round
Rosudgeon First (bye) 1st Round
Ruan Minor AFC First 1st Round
Ruan Minor AFC First 2nd Round
Saltash United 3rd Team 1st Round
Saltash United 3rd Team 2nd Round
Southgate Seniors First 1st Round
Southgate Seniors First 2nd Round
St Agnes Reserves 1st Round
St Agnes Reserves 2nd Round
St Ann's Chapel 1st 2nd Round
St Ann's Chapel 1st (bye) 1st Round
St Breward First 1st Round
St Breward First 2nd Round
St Buryan First 2nd Round
St Buryan First (bye) 1st Round
St Cleer First 1st Round
St Cleer First 2nd Round
St Columb Major First 2nd Round
St Columb Major First (bye) 1st Round
St Day Reserves 1st Round
St Day Reserves 2nd Round
St Dennis Reserves 1st Round
St Dennis Reserves 2nd Round
St Dominick Reserves 1st Round
St Dominick Reserves 2nd Round
St Erme First 1st Round
St Erme First 2nd Round
St Eval Spitfires 1st 1st Round
St Eval Spitfires 1st 2nd Round
St Ives Mariners First 1st Round
St Ives Mariners First 2nd Round
St Just Reserves 2nd Round
St Just Reserves (bye) 1st Round
St Keverne First 1st Round
St Keverne First 2nd Round
St Kew Utd 1st 2nd Round
St Kew Utd 1st (bye) 1st Round
St Mawgan First 1st Round
St Mawgan First 2nd Round
St Merryn First 2nd Round
St Merryn First (bye) 1st Round
St Minver Reserves 1st Round
St Minver Reserves 2nd Round
St Newlyn East AFC First 1st Round
St Newlyn East AFC First 2nd Round
St Stephen First 1st Round
St Stephen First 2nd Round
Sticker Reserves 1st Round
Sticker Reserves 2nd Round
Stithians First 1st Round
Stithians First 2nd Round
Stoke Climsland First 1st Round
Stoke Climsland First 2nd Round
Storm FC 1st Round
Storm FC 2nd Round
Stratton United First 1st Round
Stratton United First 2nd Round
Threemilestone First Team 2nd Round
Threemilestone First Team (bye) 1st Round
Tintagel First 1st Round
Tintagel First 2nd Round
Torpoint Athletic 3rd Team 1st Round
Torpoint Athletic 3rd Team 2nd Round
Tregony FC First 1st Round
Tregony FC First 2nd Round
Tregrehan Mills First 1st Round
Tregrehan Mills First 2nd Round
Trispen First 1st Round
Trispen First 2nd Round
Troon AFC First 1st Round
Troon AFC First 2nd Round
Veryan First 1st Round
Veryan First 2nd Round
Wadebridge Town 3rd Team 1st Round
Wadebridge Town 3rd Team 2nd Round
Week St Mary First 1st Round
Week St Mary First 2nd Round
Wendron United Reserves 1st Round
Wendron United Reserves 2nd Round
West Cornwall Football Club Reserves 1st Round
West Cornwall Football Club Reserves 2nd Round
1st Round
1. 30/09/17  14:00 Pelynt First VS Week St Mary First
[+]
2. 30/09/17  14:00 Biscovey First VS St Minver Reserves
[+]
3. 30/09/17  14:00 Southgate Seniors First VS Lostwithiel FC First
[+]
4. 30/09/17  14:00 St Eval Spitfires 1st VS North Petherwin First
[+]
5. 30/09/17  14:00 Holywell And Cubert First VS High Street FC First
[+]
6. 30/09/17  14:00 Boscastle First VS St Stephen First
[+]
7. 30/09/17  14:00 Wadebridge Town 3rd Team VS Torpoint Athletic 3rd Team
[+]
8. 30/09/17  14:00 Lanreath Reserves VS Tregrehan Mills First
[+]
9. 30/09/17  14:00 Stratton United First VS Mevagissey Reserves
[+]
10. 30/09/17  14:00 Pensilva Reserves VS Sticker Reserves
[+]
11. 30/09/17  14:00 Veryan First VS Gerrans & St Mawes Utd First
[+]
12. 30/09/17  14:00 St Mawgan First VS AFC Bodmin First
[+]
13. 23/09/17  14:00 Foxhole Stars First VS Altarnon First
[+]
14. 30/09/17  14:00 St Dennis Reserves VS Calstock First
[+]
15. 30/09/17  14:00 Gunnislake First VS Lanivet Inn First
[+]
16. 30/09/17  14:00 Saltash United 3rd Team VS Gorran First
[+]
17. 30/09/17  14:00 St Dominick Reserves VS St Newlyn East AFC First
[+]
18. 30/09/17  14:00 Tintagel First VS Liskeard Athletic Thirds
[+]
19. 30/09/17  14:00 St Breward First VS Stoke Climsland First
[+]
20. 07/10/17  14:00 Callington Town Third Team VS St Cleer First
[+]
21. 23/09/17  14:00 Dobwalls Dobwalls Reserves VS Tregony FC First
[+]
22. 14/10/17  14:00 Looe Town FC Reserve VS Godolphin Atlantic Reserves
[+]
23. 30/09/17  14:00 Mawnan First VS Camborne School Of Mines First
[+]
24. 30/09/17  14:00 St Ives Mariners First VS Falmouth Town AFC 3rd
[+]
25. 30/09/17  14:00 St Agnes Reserves VS New Inn Titans FC 1st
[+]
26. 30/09/17  14:00 Newlyn Lions First VS Penryn Athletic 3rd
[+]
27. 07/10/17  14:00 Praze-An-Beeble praze VS Helston Athletic Third
[+]
28. 30/09/17  14:00 Falmouth DC 1st VS RNAS Culdrose Reserves
[+]
29. 30/09/17  14:00 Lizard Argyle First VS Perranwell Perranwell Reserves
[+]
30. 30/09/17  14:00 Carharrack Reserves VS Mabe First
[+]
31. 30/09/17  14:00 Trispen First VS Frogpool & Cusgarne 1st
[+]
32. 30/09/17  14:00 Newlyn Non-Athletico First VS Ludgvan Reserves
[+]
33. 30/09/17  14:00 Mousehole 2nd Team VS St Erme First
[+]
34. 30/09/17  14:00 Lanner First VS Redruth United Reserves
[+]
35. 30/09/17  14:00 Troon AFC First VS Hayle Reserves
[+]
36. 30/09/17  14:00 Goonhavern Athletic Reserves VS Stithians First
[+]
37. 30/09/17  14:00 Probus First VS Penwith Exiles First
[+]
38. 30/09/17  14:00 Holman Sports Club Reserves VS Penzance reserve
[+]
39. 30/09/17  14:00 Gwinear Church Town First VS Chacewater First
[+]
40. 30/09/17  14:00 Storm FC VS Four Lanes First
[+]
41. 30/09/17  14:00 Ruan Minor AFC First VS Madron First
[+]
42. 30/09/17  14:00 St Day Reserves VS St Keverne First
[+]
43. 30/09/17  14:00 Perranporth Reserves VS West Cornwall Football Club Reserves
[+]
44. 30/09/17  14:00 Mullion Reserves VS Wendron United Reserves
[+]
2nd Round
45. 28/10/17  14:00 St Breward First VS Week St Mary First
[+]
46. 28/10/17  14:00 Grampound First VS Callington Town Third Team
[+]
47. 28/10/17  14:00 Kilkhampton First VS Polperro Reserves
[+]
48. 28/10/17  14:00 St Ann's Chapel 1st VS Torpoint Athletic 3rd Team
[+]
49. 04/11/17  14:00 Sticker Reserves VS North Petherwin First
[+]
50. 04/11/17  14:00 St Dennis Reserves VS Tregrehan Mills First
[+]
51. 28/10/17  14:00 Foxhole Stars First VS St Dominick Reserves
[+]
52. 28/10/17  14:00 St Mawgan First VS Delabole United First
[+]
53. 28/10/17  14:00 Dobwalls Dobwalls Reserves VS Morwenstow Reserves
[+]
54. 28/10/17  14:00 Tintagel First VS St Merryn First
[+]
55. 28/10/17  14:00 Holywell And Cubert First VS Mevagissey Reserves
[+]
56. 04/11/17  14:00 Rame Peninsula First VS Gerrans & St Mawes Utd First
[+]
57. 11/11/17  14:00 Saltash United 3rd Team VS St Stephen First
[+]
58. 28/10/17  14:00 Roche Reserves VS Lostwithiel FC First
[+]
59. 28/10/17  14:00 St Minver Reserves VS Looe Town FC Reserve
[+]
60. 28/10/17  14:00 North Hill First VS Lanivet Inn First
[+]
61. 28/10/17  14:00 Queens Rangers First VS Rosudgeon First
[+]
62. 28/10/17  14:00 Frogpool & Cusgarne 1st VS Ludgvan Reserves
[+]
63. 28/10/17  14:00 Illogan Rbl A Team VS Threemilestone First Team
[+]
64. 28/10/17  14:00 St Ives Mariners First VS Wendron United Reserves
[+]
65. 28/10/17  14:00 Penwith Exiles First VS Lanner First
[+]
66. 28/10/17  14:00 Falmouth DC 1st VS Stithians First
[+]
67. 28/10/17  14:00 Penryn Athletic 3rd VS Chacewater First
[+]
68. 28/10/17  14:00 Troon AFC First VS Lizard Argyle First
[+]
69. 28/10/17  14:00 St Day Reserves VS Perranporth Reserves
[+]
70. 04/11/17  14:00 Mabe First VS St Just Reserves
[+]
71. 28/10/17  14:00 St Kew Utd 1st VS Ruan Minor AFC First
[+]
72. 28/10/17  14:00 New Inn Titans FC 1st VS Constantine First
[+]
73. 28/10/17  14:00 St Columb Major First VS Penzance reserve
[+]
74. 28/10/17  14:00 Storm FC VS St Buryan First
[+]
75. 28/10/17  14:00 Mousehole 2nd Team VS Helston Athletic Third
[+]
76. 28/10/17  14:00 Halsetown AFC First VS Mawnan First
[+]
3rd Round
77. 18/11/17  14:00 Penzance reserve VS St Minver Reserves
[+]
78. 25/11/17  14:00 Gerrans & St Mawes Utd First VS Lostwithiel FC First
[+]
79. 25/11/17  14:00 St Stephen First VS Halsetown AFC First
[+]
80. 25/11/17  14:00 Frogpool & Cusgarne 1st VS North Hill First
[+]
81. 25/11/17  14:00 Foxhole Stars First VS Penwith Exiles First
[+]
82. 25/11/17  14:00 Dobwalls Dobwalls Reserves VS Sticker Reserves
[+]
83. 25/11/17  14:00 Penryn Athletic 3rd VS Kilkhampton First
[+]
84. 25/11/17  14:00 New Inn Titans FC 1st VS St Breward First
[+]
85. 18/11/17  14:00 St Dennis Reserves VS Torpoint Athletic 3rd Team
[+]
86. 25/11/17  14:00 St Buryan First VS Stithians First
[+]
87. 25/11/17  14:00 St Mawgan First VS St Merryn First
[+]
88. 25/11/17  14:00 Holywell And Cubert First VS Illogan Rbl A Team
[+]
89. 25/11/17  14:00 Ruan Minor AFC First VS Mousehole 2nd Team
[+]
90. 25/11/17  14:00 Rosudgeon First VS St Day Reserves
[+]
91. 25/11/17  14:00 Wendron United Reserves VS Callington Town Third Team
[+]
92. 25/11/17  14:00 Lizard Argyle First VS St Just Reserves
[+]
Fing us on Facebook image
Follow us on Twitter Image